BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dabartinės santechnikos darbų kainos

Ne paslaptis, kad ekonominė krizė palietė daugumos žmonių kišenes, krito atlyginimai, pragyvenimo lygis krito, gyvenimo sąlygos suprastėjo ir gyventi darėsi vis sunkiau. Atlyginimai taip pat krito, kas ir buvo bene skaudžiausia ir sunkiausia šios krizės pasėkmė. Bet kokioje srotyje keitėsi tiek darbo užmokestis, tiek ir kainos už atliktus darbus. Tad aptarkime dabartinę situacija ir realias kainas, už kiek šiandien žmogus gali įsirengti vonios kambarį. Kiek jam kainuos santechnika, santechnikos darbai. Žinoma santechnikos kainos yra labai apytiklės, be to nelygu iš kur pikrsite ir kokią nuolaidą jums pritaikys.
Pirmiausiai aptarsime pagrindinių santechnikos darbų kainas. Tarkime šiuo metu rinkos kaina už dušo kabinos pakeitimą sieka apie 150 – 200 Lt. Tarkime Jūsų vonios kambaryje tap pat reikia pakeisti ir vonią. Tad vonios keitimas Jums kainuos apie 90 - 120 Lt. Na ir dar viena santechnikos detalė, kuri taip pat yra Jūsų vonios kambaryje / tualeto kambaryje - klozetas. Šiuo metu klozeto keitimo kaina siekia apie 80 – 100 Lt. Kita reikalinga paslauga – skalbimo mašinos keitimas, montavimas. Šiuo metu rinka rodo Kainas nuo 50 iki 70 litų. Na, o jei taip nutiko, kad per šildymo įrenginių patikrinimą Jums trūko radiatorius, radijatoriaus keitimas Jums kainuos apie 90 - 130 Lt. Žinoma atvejai būna labai individualūs, tas pats galioja ir kainoms.
Žinoma kainos yra labai apytikslės ir nelygu kiek profesionaliai atliekami santechnikos darbai. O kalbant apie apytiksles kainas, pagrinde kainos skaičiuotos Vilniaus miesto - daugiau / mažiau profesionalų, išmanančių savo darbą paslaugų įkainiai. T.y. ar darbus atliks profesionalas ar darbščiarankis lietuvis - kaimynas, ko pasakoje galite sulaukti ir nemalonių netikėtumų. Svarbu patikėti šiuos svarbius darbus profesionalams, nes vonios kambario remontas tikrai atliekamas nedažnai, o naudojamasi juo - kasdien ir po keletą kartų. Tad neprašaukite pro šalį ir nepatikėkit darbų kaimynui, nes kaip sakoma - skūpas moka du kartus!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Dabartinės santechnikos darbų kainos”

 1.   Miglius rašo:

  Geriau jau kartą sumokėti santechnikui, nei daryt darbus savo jėgom, išleist pinigų ir galiausiai vėl santechniką samdyt, nes padarai dar blogiau nei buvo :D

 2.   Edvardas rašo:

  Seip galiu duoti paprasta patarima, as montuoju seniai ir esu mates kai uzsakovai persistengia: pamontuoja ar prisiperka detaliu kuriu gal reikes ir tada gaunamos papildomos islaidos. Jei yra gedimas geriau samdyti profesionalus turincius savo patirti irodancius dokumentus + garantijas.

 3.   Jurate rašo:

  Gyvenu Vilniuje Justiniskese. kiek kainuoja unitazo keitimas.

 4.   Arijus rašo:

  O plytelės virtuvei ? :)

Rašyk komentarą