BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Santechnika

Pakalbėkime apie tai, kaip tinkamai išsirinkti santechniką. Žinoma, bet ką perkant norisi sumokėti kuo mažiau ir įsigyti kuo labiau kokybišką prekę. Tačiau, kad ir kaip būtu – santechnika nėra ta vieta, kur reikėtu labai taupyti. Kodėl? Pirmiausia jau todėl, kad menkiausi gedimai vėl kainuoja didelius pinigus. Kitas faktrotius – santechnikos darbai yra atliekami ne taip jau ir dažnai – kas 10 metų ar panašiai. Tad taupant santechnikos srityje nereikėtu perlenkti lazdos. Dar kitaip pasakius – skūpas moka du kartus. Tad jei prisipirkote nekokybiškos santechnikos, didelė tikimybė, kad ilgai ši santechnika jums netarnaus ir turėsite keisti nauja santechnika. Tada vėl prasidės išlaidos santechnikas už jų suteiktas santechnikos paslaugas… Tad verta pamąstyti iškart ir priimti racionalius sprendimus tvarkant santechniką namuose.

Tad kaip išsirinkti kokybišką santechniką už optimalią kainą? Pirmiausia – unitazai. Daugumos unitazų bakelio talpa siekia apie 6 litrai. Yra įvairių talpų unitazų bakelių, tačiau nebūtinai didesnės talpos bakeliai nuplauna viską švariai. Ypatingai „kreivai“ reikėtų žiūrėti į santechniką, kuri importuojama iš Azijos. Mat toji santechnika dažnai, nors ir turi didelės talpos bakelius, tačiau „nepraeina“ švaraus nuplovimo testų. (Apie kitos santechnikos išsirinkimą ir pirkimą pakalbėsime kitą kartą…)

Galiausiai! Nepamirškite, kad tiek perkant internetu (dažniausiai pigiau), tiek įprastoje parduotuvėje – visada galite pasikonsultuota su santechnikos paslaugas teikiančiais specialistais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Santechnika”

  1.   Katilas rašo:

    Būtent, paskutiniu metu žmonės pradėjo daugiau domėtis ir pirkti internetu. Kainos žymiai mažesnės.

  2.   Plytelės rašo:

    Puikus straipsnis apie santechniką!

  3.   Ignas rašo:

    Svarbiausia, kad būtų išsirenkama kokybiška santechnika. Neverta taupyti kokybiškai prekei… nes greit tenka keisti visą santechniką pataupius.

Rašyk komentarą