BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Santechnika – irgi turi prestižo ir prabangos ženklus

Vakarų šalyse jau senai žinoma ne tik kokiu automobiliu turi važinėti didelės kompanijos vadovas, kaip turi atrodyti jo apranga ir panašiai. Vakaruose jau įsivyravusi ir nuomonė apie aukšto rango vadovų tinkamai įrengtą būstą. Čia priskaičiuojama ir tinkamai parinkta santechnika. Gerai įrengtas vonios kombarys, relaksacijos zonos ir panašiai - dažniausiai tai pirtys, baseinai, dušo kabinos ir kita panaši vonios kambario įranga ir santechnika.

Tad pkalbėkime apie kainas ir kuo skiriasi brangesnė santechnika nuo pigesnės santechnikos. Ne daug apie tai išmanantys gali pagalvoti, jog kuo brangesnė santechnika, tuo ji geresnė, kokybiškesnė ir panašiai. Nebūtinai. Svarbu suprasti kas lemia kainų svyravimus. O santechnikos kainų svyravimai yra išsties dideli ir kainos įvairios. Faktoriai, dėl kurių vonios kambario įrangos, dušo kabinų ir kitos santechnikos kainos skiriasi, tai – įmonės vardas, prestižas, dizainerio vardas ir panašiai. Tačiau tai ne vieninteliai faktoriai. Svarbus faktorius, kuris dažniausiai nežinomas įprastiems pirkėjams – medžiaga iš kurios gaminama santechnika. Tarkime vokiška santechnikos keramika gaminama iš daug skirtingų Europos regionų ir gaminama rankomis, tad tokia santechnika dar vadinama porcelianu. Būtent dėl šių savybių kyla kaina, tačiau kyla ne tik kaina, bet ir kokybė, kuri labai skirtiasi nuo kitų šalių santechnikos gamintojų.

Ištikro nėra lengva susigaudyti gausybėje santechnikos pasiūlos, tačiau verta atsiminti, jog tinkamas santechnikos išsirinkimas labai svarbus, nes būtent ji tarnauja daug metų Jūsų namuose.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Santechnika – irgi turi prestižo ir prabangos ženklus”

  1.   Miglius rašo:

    Manau Lietuvoje santechniko specialybė yra nuvertinama… Aš asmeniškai labai gerbiu šios specialybės atstovus :)

Rašyk komentarą